V sobotu 15.6. OTEVŘENO pouze do 15:00. (soukromá akce)

Naše pokoje

V nabídce Lučního penzionu naleznete 9 dvou až čtyřlůžkových pokojů laděných do různých stylů. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC a je vybaven základním nádobím a varnou konvicí. Na pokoji naleznete také ručníky, župany a jednorázové pantofle. Úklid probíhá po třech dnech, včetně výměny ručníků. Každodenní úklid lze objednat za příplatek 200 Kč/den. Po celém penzionu, včetně pokojů, funguje Wi-Fi. V penzionu se nachází recepce, kde si můžete zakoupit vybrané nápoje a základní hygienické potřeby.

 

Součástí jižních pokojů je klimatizace a vlastní nezastřešená terasa s výhledem na louku. Na terase můžete posedět nebo přes ni projít do zahrady k venkovním bazénům a vířivce. Pokoje orientované na sever mají okno směrem k příjezdové cestě a na okolní zahrady. Vstup do pokojů je přes společnou chodbu. Nemají přímý východ do zahrady penzionu.

 

Zimní sezóna 1. 10. – 30. 4. | Letní sezóna 1. 5. – 30. 9.

Uvedené ceny platí při obsazení pokoje 2 osobami. Pro podrobnější rozpis cen navštivte ceník.

Zámecký pokoj

Přáli jste si někdy zažít ubytování na zámku? V našem Zámeckém pokoji se jako na zámku budete cítit. Pokoji dominuje manželská postel s nebesy. Díky tomu je ideální volbou pro páry, které touží po klidném romantickém ubytování. K dispozici je také starožitná pohovka, stůl, dvě židle a šatní skříň. Součástí je vlastní koupelna se sprchovým koutem a WC, klimatizace, TV, vinotéka, varná konvice, hrnečky a skleničky. Při příjezdu budete mít připravené ručníky, župany a jednorázové pantofle.

 

Zámecký pokoj je orientovaný na jih s nádherným výhledem do zahrady a na rozlehlou louku za penzionem. Má vlastní vstup na terasu, kde můžete posedět a vychutnat si skleničku vína, nebo se vydat přímo do zahrady k bazénům a vířivce.

 

Zimní sezóna 2 000,- / noc | Letní sezóna 2 500,- / noc

Romantický pokoj

Toužíte po klidném a romantickém pobytu ve stylovém prostředí? S Romantickým pokojem neuděláte krok vedle. Pokoj je laděn do šedo-růžova a vybaven moderním nábytkem – velkou manželskou postelí, stolem s židlemi, toaletkou se zrcadlem a dvěma skříněmi. Součástí pokoje je vlastní koupelna s WC a sprchovým koutem, klimatizace, televize, vinotéka, varná konvice, hrnečky a skleničky. Čisté ručníky, župany a jednorázové pantofle jsou samozřejmostí. Na přání je možné pokoj zkrášlit květinovou výzdobou.

 

Jižně orientovaný Romantický pokoj s dechberoucím výhledem do zahrady a na rozlehlé louky má vlastní vstup na terasu. Za letních teplých nocí zde můžete posedět a vychutnat si nádherné západy slunce nebo se vydat do zahrady k bazénům a relaxovat ve vířivce.

 

Zimní sezóna 2 000,- / noc | Letní sezóna 2 500,- / noc

Retro pokoj

Retro pokoj je vybaven nábytkem ve stylu 70. let v kombinaci s moderními prvky. Nachází se v něm dvoulůžková postel s možností oddělení lůžek a přistýlka v podobě rozkládací pohovky až pro dvě osoby. V Retro pokoji naleznete stůl s židlemi, úložné prostory, barový kout se dřezem a základním nádobím, varnou konvici, chladničku v retro stylu, TV a klimatizaci. Součástí je vlastní koupelna se sprchou a WC. Při příjezdu na vás budou čekat čisté ručníky, župany a jednorázové pantofle.

 

Retro pokoj je orientován na jih s výhledem do zahrady a na louku za penzionem. Má vlastní vstup na terasu, ze které se dostanete přímo na zahradu k vířivce a bazénům.

 

Zimní sezóna 1 800,- / noc | Letní sezóna 2 200,- / noc

Cyklo pokoj

Cyklo pokoj je vybaven novým nábytkem – dvoulůžkovou postelí bez možnosti oddělení, rozkládací pohovkou, kterou lze rozdělit na dvě přistýlky, stolem s židlemi a úložnými prostory. Pokoj má vlastní malou kuchyňskou linku se dřezem a základním nádobím, mikrovlnnou troubu, chladničku, varnou konvici, televizi, klimatizaci i vlastní koupelnu s toaletou a sprchou. Čisté ručníky, župany a jednorázové pantofle budete mít při příjezdu připravené.

 

Cyklo pokoj má přístup na vlastní terasu s možností východu přímo na zahradu k bazénům a vířivce. Orientován je na jih. Díky svému interiéru je ideálním ubytováním pro vášnivé cyklisty, kteří si po vyjížďce rádi vychutnají odpočinek na terase, ideálně se sklenkou dobrého vína při západu slunce.

 

Zimní sezóna 1 800,- / noc | Letní sezóna 2 200,- / noc

Květinový pokoj

Květinový pokoj je inspirovaný přírodou a loukami, které obklopují Luční penzion. Od jara do podzimu převládají za okny odstíny zelené, žluté a slámově hnědé. Tyto barvy jsme přenesli i do interiéru pokoje, aby tvořily s okolní přírodou harmonický celek. Květinový pokoj má vlastní terasu, ze které se přímo dostanete k bazénům a vířivce v zahradě. Pokoj i terasa jsou orientovány na jih. Můžete se tak kochat výhledem do zahrady a na louku s vysokými topoly.

 

Květinový pokoj je vybaven novým nábytkem – dvoulůžkovou postelí s možností oddělení lůžek, rozkládací pohovkou, ze které lze vytvořit dvě přistýlky, stolem s židlemi a dostatečným úložným prostorem. Dále se zde nachází barový kout se dřezem a základním nádobím, chladnička, varná konvice, TV a klimatizace. Samozřejmostí je také vlastní koupelna se sprchou a toaletou. Čisté ručníky, župany a jednorázové pantofle pro vás budou připraveny.

 

Zimní sezóna 1 800,- / noc | Letní sezóna 2 200,- / noc

Staročeský pokoj

Chcete se vrátit do dětství, kdy jste jezdili na prázdniny k babičce? V našem Staročeském pokoji můžete. Ze všech stran budete obklopeni dřevem i jeho vůní a dýchne na vás klidná atmosféra. Staročeský pokoj je vybaven původní dřevěnou dvoulůžkovou postelí, kterou lze rozdělit na dvě lůžka a otomanem, který poslouží jako jedna přistýlka. V pokoji se dále nachází původní stůl s dřevěnou rohovou lavicí, kuchyňský kout se základním nádobím, chladnička, varná konvice, televize a klimatizace. Nechybí ani dostatečné úložné prostory. Součástí pokoje je vlastní koupelna se sprchou a toaletou. Čisté ručníky, župany a jednorázové pantofle jsou samozřejmostí.

 

Staročeský pokoj je orientovaný na jih s krásným výhledem do zahrady a rozlehlých luk. Má vlastní terasu, ze které se dostanete přímo na zahradu k bazénům a vířivce.

 

Zimní sezóna 1 800,- / noc | Letní sezóna 2 200,- / noc

Venkovský pokoj

Venkovský pokoj je jeden z menších pokojů orientovaných na sever. Svým do zelena laděným interiérem zachovává kouzlo venkova a zvířátek, která tu ještě před vybudováním Lučního penzionu žila. Nachází se v něm jedno zcela samostatné lůžko a jedna patrová postel, úložné prostory, televize. Má vlastní kuchyňský koutek s nádobím a chladničkou i vlastní koupelnu se sprchou a toaletou. Při příjezdu na vás budou čekat čisté ručníky.

 

K venkovním bazénům a vířivce se z pokoje dostanete společnou chodbou penzionu. Venkovský pokoj je ideální volbou pro turisty a návštěvníky, kteří netráví veškerý čas na pokoji, ale chtějí poznávat a objevovat krásy a kulturní památky našeho regionu.

 

Zimní sezóna 1 500,- / noc | Letní sezóna 1 700,- / noc

Africký pokoj

Interiér Afrického pokoje je laděn do pestré palety barev typických pro tento kontinent – žluté a hnědé tóny savany, i černá a cihlová barva. Nechybí ani doplňky inspirované africkou faunou a flórou. Africký pokoj je orientovaný na sever a patří k našim menším pokojům. Určitě vás ale nadchne svým netradičním vybavením. K venkovním bazénům a vířivce se dostanete společnou chodbou penzionu.

 

Nachází se zde jedno zcela samostatné lůžko a jedna patrová postel, úložné prostory, televize a chladnička. Pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou i kuchyňský koutek s nádobím. Čisté ručníky jsou samozřejmostí.

 

Zimní sezóna 1 500,- / noc | Letní sezóna 1 700,- / noc

Provence pokoj

Provence pokoj je jediné bezbariérové ubytování v penzionu. Můžou v něm být až tři lůžka, v případě ubytování vozíčkáře lůžka pouze dvě. Má vlastní kuchyňský koutek s nádobím i vlastní bezbariérovou koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Dále také úložné prostory, televizi a chladničku. Čisté ručníky jsou samozřejmostí.

 

Provence pokoj jsme zařídili ve stylu francouzského venkova. Dominují mu odstíny bílé, modré a fialové. Nábytek je z bílého drásaného dřeva s patinou a doplňky z černého kovu. Pokoj je orientován na sever. K bazénům a vířivce v zahradě se dostanete společnou chodbou penzionu.

 

Zimní sezóna 1 800,- / noc | Letní sezóna 2 200,- / noc