Penzion Luční Stylové ubytování
v České Skalici

Penzion v České Skalici s jedinečnou atmosférou nedaleko Babiččina údolí. Perfektní místo pro svatby a nezapomenutelné dovolené v tematických pokojích, wellnes s perličkovými vanami a soláriem a restaurace s výbornou kuchyní.

Ubytovat se v Lučním penzionu

Vybrat pokoj

Cena ubytování je včetně snídaně, snídaně se podávají v restauraci od 8h do 10h, snídaně jsou v letním období formou bufetu, mimo sezonu, při nízkém počtu ubytovaných zákazníků, se připravují obložené talíře pro jednotlivé pokoje, v případě zájmu o dřívější snídani, dostanou hosté snídaňový balíček, večer den předem, dřívější snídaně v restauraci není možná.

Všem hostům je k dispozici free Wi-Fi a bezplatné parkoviště s kamerovým systémem přímo u budovy. Nabízíme také možnost úschovy sportovního vybavení (lyže, kola).

V celém penzionu platí zákaz kouření, a to včetně prostor terasy a zahrady. Kouření je povoleno pouze na místech, která jsou k tomuto účelu vyhrazena. Porušení zákazu je pokutováno částkou 2 000 Kč a může vést i k okamžitému ukončení pobytu bez možnosti vrácení již zaplacené částky.

Klidné místo
na okraji města s krásnými výhledy
Soukromé parkoviště
pod kamerovým systémem
Rodinný penzion
se službami běžného hotelu
Privátní wellness
a venkovní bazén s vířivkou
Tematické pokoje
pro každou příležitost
Zajímavé výlety
v turisticky významné oblasti

Ubytování v krásném prostředí

Luční penzion v České Skalici se nachází na okraji města v krásném a klidném prostředí. Nabízíme ubytování v devíti originálně vybavených dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích a vy si tak můžete vybrat ten, který je vašemu srdci nejblíž. Pohodlné ubytování v penzionu nejčastěji poskytujeme rodinám s dětmi, romantiku vyhledávajícím párům, milovníkům aktivního odpočinku i firemním zaměstnancům na služebních cestách.

Prvotřídní restaurace s chutnou kuchyní

O stravování hostů se postará naše Restaurace Luční s prostornou zastřešenou terasou, u které se nachází rybník s vodotryskem. Na terase během letní sezóny pořádáme každé pondělí grilování s majitelem. Zúčastnit se mohou všichni ubytovaní hosté a pro běžný provoz je restaurace v pondělí uzavřena.

Cateringové služby na míru

Nabízíme i možnost uspořádat v našem penzionu Luční penzion je ideálním místem pro svatby či jiné rodinné nebo firemní akce. Pokud vás nadchla naše rozmanitá kuchyně, rádi pro vás sestavíme také catering na míru.

Privátní wellness i relax v bazénu

Součástí penzionu je i rozlehlá zahrada, kde je pro děti vybudované hřiště s houpačkou, skluzavkou a pískovištěm. Každému ubytovanému jsou přístupné také dva venkovní bazény, vířivka a dokonce i vnitřní wellness. Vyzkoušejte třeba finskou saunu, perličkovou koupel ve vířivých vanách, nebo naše malé solárium.

Zeptejte se na cokoliv

Položky označené * jsou povinné
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů
Můžete nás také sledovat na sociálních sítích