Penzion Luční Česká Skalice Skvělé místo na svatbu

Hledáte místo pro vaši svatbu v Královéhradeckém kraji? Penzion Luční je ideálním řešením pro realizaci vašeho svatebního dne v soukromém a útulném prostředí s nádechem přírody. Postaráme se o ničím nerušenou příjemnou atmosféru vaší svatby.

Hledáte perfektní místo pro svatbu v Královéhradeckém kraji? Luční penzion v České Skalici je ideální volbou pro realizaci vašeho svatebního dne v soukromém a útulném prostředí s nádechem přírody. U nás můžete mít vše na jednom místě. Nabízíme catering na svatbu, hostinu v Restauraci Luční, ubytování v originálních pokojích i obřad v krásné zahradě s romantickou přírodou všude kolem.

Vše na jednom místě
od obřadu po ubytování
Klidné místo
na okraji města s krásnými výhledy
Dostatečná kapacita
prostor až 90 osob
Párty stan
pro 30 osob a soukromá zahrada
Zastřešená venkovní terasa
pro 40 osob
Svatební hostina
sestavená přímo na míru

Kouzelné místo pro obřad i svatební hostinu

Přáli byste si svatební obřad na louce? Žádný problém. Louka za naším penzionem je pro skládání slibů jako stvořená. Stejně tak je možné obřad uspořádat v zahradě penzionu, ale i v jeho vnitřních prostorách. Svatební tabuli vám připravíme v naší restauraci nebo na přilehlé terase s okouzlujícím výhledem do přírody.

Dokonalá svatební hostina na míru

Svatební menu sestavíme na míru z čerstvých a lokálních surovin. Naši šikovní kuchaři se rádi postarají i o sladké dezerty a váš vysněný svatební dort mohou připravit cukráři, s kterými spolupracujeme. Zkušený personál vám na přání zajistí výzdobu všech prostor, postará se o hudbu a poskytne obsluhu během celého svatebního dne, zatímco vy si budete moci nerušeně užívat nejdůležitější den vašeho života.

Ubytování s wellness pro novomanžele i svatebčany

Ubytování nabízíme svatebčanům i novomanželům, pro které bude připraven náš Romantický pokoj. Ten můžeme na přání nazdobit květinami a okvětními lístky a vytvořit tak romantickou atmosféru, po které touží nejedna žena. Romantiku můžete ještě více umocnit návštěvou našeho privátního wellness a dopřát si perličkovou koupel nebo odpočinek ve finské sauně.

Zeptejte se na cokoliv

Položky označené * jsou povinné
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů
Můžete nás také sledovat na sociálních sítích