V sobotu 15.6. OTEVŘENO pouze do 15:00. (soukromá akce)

Wellness Česká Skalice Nechte se hýčkat
v Lučním penzionu

Odpočiňte si ve wellness v České Skalici. Svůj wellness pobyt můžete strávit ve finské sauně, ve vaně s perličkovou lázní, v odpočinkové zóně nebo na masážním křeslu a aroma terapii. Zvláště ženy jistě potěší i naše malé solárium.

Rezervujte si návštěvu +420 774 74 20 74

 

Součástí Lučního penzionu je i vnitřní privátní wellness, které je rozděleno na dvě části – relaxační zónu a odpočinkovou zónu. Každá zóna má své vlastní procedury, ze kterých můžete vybírat.

Wellness nemá pevně stanovenou otevírací dobu. Stačí, když se dopředu objednáte na recepci penzionu, a podle aktuální obsazenosti se domluvíte na konkrétní čas. Ceny jednotlivých procedur naleznete v ceníku.

Wellness zóna

Vířivé vany
pro pořádný relax a uvolnění stresu
Finská sauna
pro zdravější pleť i krevní oběh
Masáže a masážní křeslo
pro uvolnění a prokrvení
Parafínové zábaly
pro celkové uvolnění a prohřátí
Bylinkové koupele
pro různé typy relaxace
Venkovní bazén a vířivka
v letních měsících

Nabízíme

Finská sauna až pro 6 osob

Perličkové lázně

Bylinné koupele

Masážní křeslo

Parafinový zábal na ruce

Odpočinková zóna

Masáže

Malé solárium

Relaxační zóna

V relaxační části našeho wellness se nachází finská sauna pro 2 až 6 osob, masážní přístroj na nohy, relaxační lehátka, polohovací křesla a dvě vířivé vany, ve kterých si můžete vychutnat perličkovou koupel po náročném dni. V nabídce je i možnost bylinné koupele pro příjemné uvolnění a provonění pokožky.

 

Ať už se rozhodnete pro jakoukoli formu relaxu v našem wellness, bude vám k dispozici varná konvice a čaj nebo balená voda v lednici pro osvěžení.

Odpočinková zóna

V odpočinkové zóně můžete využít masážní křeslo, relaxační lehátko a pro bronzové opálení naše malé solárium. Vyzkoušejte také parafínový zábal na ruce, který zlepšuje prokrvení, zmírňuje bolesti kloubů a pokožka po něm zůstává krásně hebká.

 

Nabízíme také terapii Braintronics, která kombinuje hudbu s relaxační masáží a napomáhá ke zklidnění mozku a k celkovému uvolnění.

Wellness v zahradě penzionu

V letních měsících se můžete ochladit v našich dvou venkovních bazénech nebo si odpočinout ve vířivce. Oba bazény i vířivka se nacházejí v zahradě penzionu a přístup k nim je ze všech našich pokojů. Užijte si zasloužený relax, při kterém budete obklopeni rozkvetlou loukou a malebným okolím penzionu.

Zeptejte se na cokoliv

Položky označené * jsou povinné
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů
Můžete nás také sledovat na sociálních sítích