V sobotu 15.6. OTEVŘENO pouze do 15:00. (soukromá akce)

Blog

Sportovní víkend v Lučním penzionu: Nezapomenutelné dobrodružství ve východních Čechách

Hledáte místo pro aktivní odpočinek v přírodě? Navštivte Luční penzion ve východních Čechách! Lokalita našeho penzionu nabízí aktivity pro letní i zimní sezónu. Užijte si nezapomenutelné ubytování na víkend s partnerem nebo dovolenou s dětmi v přírodě.

Přečist článek

Svatební hostina pod širým nebem: Venkovní svatba v Lučním penzionu

Láká vás svatební hostina venku? Luční penzion je tím pravým místem pro venkovní svatbu v přírodě. Zjistěte, čím je Luční penzion výjimečný a na co myslet při plánování venkovní svatební hostiny.

Přečist článek

Dovolená u vody v ČR? Přijeďte do Lučního penzionu a užijte si pláže vodní nádrže Rozkoš

Dovolená na pláži a zároveň u lesa? Pobyt s dětmi nebo víkend ve dvou? Navštivte Luční penzion nedaleko vodní nádrže Rozkoš a užijte si nezapomenutelné ubytování s jedinečnou atmosférou, která vás vrátí do pohádkového dětství.

Přečist článek

Netradiční teambuilding: Truhlářský kurz v rodinném penzionu

Změňte tradiční představu o teambuildingu a pusťte se do truhlářského kurzu v nádherném prostředí Lučního penzionu. Zjistěte, jak můžete využít kreativity a manuální dovednosti k posílení týmové spolupráce. Připojte se k nám a objevte, jak může jedna netradiční aktivita přinést dlouhodobé výsledky v podobě silnějšího týmového ducha.

Přečist článek
Můžete nás také sledovat na sociálních sítích