Nově otevřeno i ve středu a čtvrtek od 11:00 do 21:00h.

Restaurace Luční Poctivá gastronomie
v České Skalici

Hledáte dobrou restauraci v okolí Náchoda či Jaroměře? Navštivte restauraci našeho penzionu Luční v České Skalici známou svou poctivou gastronomií a příjemnou atmosférou.

Zarezervujte si místo u nás v restauraci +420 603 345 565

Součástí Lučního penzionu je útulná Restaurace Luční, která je známá pro svou poctivou gastronomii a příjemnou atmosféru. Restaurace nabízí až 50 míst k sezení, do salonku lze usadit až 20 osob a na venkovní zastřešenou terasu dalších 50 osob. Restaurace má vlastní klimatizaci a zabudované ozvučení, které se využívá především při firemních akcích nebo rodinných oslavách a na svatbách. Stavte se k nám na oběd, romantickou večeři nebo u nás oslavte významný životní milník – v Restauraci Luční si pochutnáte při jakékoli příležitosti.

Restaurace

Po -Út Zavřeno
Středa 11:00 - 21:00
Čtvrtek 11:00 - 21:00
Pátek 11:00 - 22:00
Sobota 11:00 - 22:00
Neděle 11:00 - 20:00
Kapacita restaurace
podle potřeby až 60 osob
Moderní pojetí
nejen čistě české kuchyně
Lokální spolupráce
s místními farmáři
Vlastní produkce
paštik, marmelád a dalšího
Maximální čerstvost
sezónních surovin
Variabilní prostory
od terasy po salonek

Interiér restaurace

Interiér restaurace je řešen velmi originálně. Při jeho tvorbě jsme se nechali inspirovat alsaskými hrázděnými domy, kterým dominují neomítnuté dřevěné trámy. Ty jsme přenesli na zdi a stropy restaurace a doplnili o břidlicové obložení. Součástí restaurace je i průhled do stylové kuchyně, díky kterému budete mít jedinečnou příležitost sledovat profesionální kuchaře při přípravě vašich pokrmů.

Terasa

Posedět můžete i na terase, která je orientovaná jižním směrem do zahrady. V bezprostřední blízkosti terasy je vybudované jezírko s rybami a vodotryskem, které dotváří pohodovou atmosféru. Můžete si zde vychutnat večeři při svíčkách se západem slunce nebo odpolední kávu se sladkým dezertem připraveným našimi kuchaři.

Naše kuchyně

V příjemné restauraci Lučního penzionu si můžete pochutnat na moderně pojaté (nejen) české kuchyni. Nabízíme bohaté snídaně, polopenzi nebo výběr z jídelního lístku.

Pokrmy připravené v Restauraci Luční jsou plné rozmanitých chutí a lahodit budou i vašemu oku. Ačkoli nejsme vegetariánská restaurace, při tvorbě jídelního lístku jsme mysleli na to, aby si u nás přišel na své naprosto každý.

Vše lokální a čerstvé

Všechny naše pokrmy jsou připravovány z čerstvých lokálních surovin. Maso a mléčné výrobky nám dodává nedaleká farma a sezónní zeleninu máme z vlastní zahrádky. Naši skvělí kuchaři absolvovali cukrářsko-pekařský kurz, a tak pro vás kromě standardních pokrmů připravujeme i vlastní dezerty a dokonce vyrábíme domácí paštiky a marmelády.

Je libo drink?

Nápojový lístek obsahuje širokou nabídku nealkoholických a alkoholických nápojů, které si můžete vychutnat i na letní terase. Nově vám také můžeme namíchat alkoholické i nealkoholické koktejly z netradičních surovin.

Zeptejte se na cokoliv

Položky označené * jsou povinné
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů
Můžete nás také sledovat na sociálních sítích