V sobotu 15.6. OTEVŘENO pouze do 15:00. (soukromá akce)

Cateringová služba Česká Skalice Zajistíme catering
pro firemní a rodinné akce

Hledáte catering na rodinnou oslavu nebo firemní akci? Vyzkoušejte služby cateringu penzionu Luční s prvotřídními a kvalitními pokrmy. Ať už se jedná o úzký kruh lidí, nebo catering pro 50 lidí, pokrmy pro vás s láskou připravíme.

Plánujete firemní večírek nebo rodinnou oslavu? Využijte našich kompletních cateringových služeb, díky kterým se z vaší akce stane kulinářský zážitek. Naši zkušení kuchaři vytvoří jedinečné menu, které bude odpovídat vašim požadavkům. Používáme čerstvé a lokální suroviny a dbáme na to, aby každý pokrm byl nejen chutný, ale lahodil i oku.

Nabízíme také vhodné prostory pro vaši akci. V prostorné Restauraci Luční a na její přilehlé terase se mohou konat skvělé firemní večírky, intimnější salonek je zase vhodný pro rodinné oslavy a krásná zahrada penzionu je jako dělaná pro venkovní události. Po celou dobu akce se o vás postará náš proškolený personál.

Chcete-li si užít akci se vším všudy až do pozdních nočních hodin, nabízíme vám i příjemné ubytování v našem penzionu. Naše útulné a tematicky zařízené pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a poskytnou vám dostatečný komfort pro odpočinek. Budete-li toužit po pořádné relaxaci, můžete si objednat finskou saunu nebo perličkovou koupel v privátním wellness.

V Lučním penzionu vám poskytneme vynikající catering, nápadité prostory a pohodlné ubytování. Vaše spokojenost je naší prioritou a uděláme maximum pro to, abyste od nás odjížděli s nezapomenutelným zážitkem.

Klidné místo
na okraji města s krásnými výhledy
Párty stan
pro 30 osob a soukromá zahrada
Venkovní grilování
s profesionálním servisem
Dostatečná kapacita
prostor až 90 osob
Variabilní prostory
od terasy po salonek
Projektor a plátno
pro vaše prezentace

Zeptejte se na cokoliv

Položky označené * jsou povinné
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů
Můžete nás také sledovat na sociálních sítích