V sobotu 15.6. OTEVŘENO pouze do 15:00. (soukromá akce)

Catering Česká Skalice Od firemních večírků a svateb
po oslavy narozenin

Nadchlo vás jídlo z menu Restaurace Luční? Rádi vám sestavíme catering na míru pro vaše životní události. Ať už se jedná o catering na svatbu nebo rodinné a firemní akce, zajistíme vám tu nejlepší hostinu!

Objednejte si u nás catering +420 603 952 363
Objednat

Chystáte rodinnou oslavu, firemní večírek nebo svatbu a hledáte někoho, kdo vám zajistí pohoštění a poskytne prostory? Pak jste na správném místě. Rádi vám připravíme bohatou hostinu přesně podle vašich představ, poskytneme zázemí i ubytování.

Moderní pojetí
nejen čistě české kuchyně
Maso a mléčné výrobky
z farmy Dubenec
Lokální spolupráce
s místními zelináři
Maximální čerstvost
sezónních surovin
Sestavené menu
přímo na míru potřebám
Profesionální servis
od zkušeného týmu

Vynikající hostina z místních surovin

Catering přizpůsobíme vašim individuálním potřebám. Ať už plánujete malou rodinnou oslavu nebo velkou svatební hostinu, náš kuchařský tým vytvoří jedinečné menu, které potěší všechny hosty. Naší specialitou je moderně pojatá (nejen) česká kuchyně, na jejíž přípravu používáme pouze čerstvé, kvalitní a lokální suroviny.

Příjemné prostředí pro váš večírek

Pokud přemýšlíte o vhodném místě pro vaši hostinu, Luční penzion v České Skalici je ideální volbou. K dispozici vám bude naše restaurace, salonek nebo terasa s příjemnou atmosférou, kterou můžeme doplnit o výzdobu podle vašich přání. Náš profesionální personál vám bude po celou dobu k dispozici, abyste se mohli plně věnovat vašim hostům a nic vám nechybělo.

Ubytování v originálně zařízených pokojích

Přijíždíte-li zdaleka, můžeme vám poskytnout také pohodlné ubytování přímo v penzionu. Naše tematicky zařízené pokoje nabízí veškerý komfort potřebný k tomu, abyste si odpočinuli a mohli si užít váš slavnostní den.

Catering na míru

V Lučním penzionu poskytujeme cateringové služby na míru. Vaše spokojenost je pro nás nejvyšší prioritou, a tak nás neváhejte oslovit s jakýmikoli specifickými požadavky. Postaráme se o to, že se z vaší akce stane nezapomenutelný zážitek plný chutí a vůní.

Zeptejte se na cokoliv

Položky označené * jsou povinné
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů
Můžete nás také sledovat na sociálních sítích