Catering na svatbu
Česká Skalice
Prvotřídní svatební
hostina i raut

Plánujete svůj svatební den a nevíte, jak obstarat vaši svatební hostinu? Vyzkoušejte cateringové služby našeho penzionu Luční! Zaručíme vám prvotřídní kvalitu a sestavíme hostinu tak, aby byli všichni spokojení.

Catering je důležitou součástí svatebního dne. Bez ohledu na styl nebo velikost svatby, kvalitní catering má významný podíl na celkovém zážitku ze svatby. Nabízíme vám pomoc s přípravou, aby byl váš den dokonalý.

Náš tým kuchařů vám připraví svatební menu na míru, tedy přesně podle vašich přání. Už jste u nás byli a chutnalo vám? Není problém uvařit cokoliv z našeho jídelního lístku. Používáme čerstvé a lokální suroviny, abychom vám a vašim hostům poskytli nejvyšší kvalitu. Postaráme se také o alkoholické i nealkoholické nápoje a obstarat můžeme i váš vysněný svatební dort.

Pro svatební obřad i hostinu jsou vám k dispozici všechny prostory našeho penzionu. Obřad v zahradě? Není problém. Na hostinu se můžete přesunout do naší krásné restaurace, využít terasu nebo salonek. Zařídíme také výzdobu veškerých prostor a hudbu dle přání. Během celé hostiny se o obsluhu vás i vašich hostů postará zkušený personál.

Kromě báječné hostiny pro vás v Lučním penzionu rádi přichystáme i komfortní ubytování. Naše tematicky zařízené pokoje poskytují veškeré pohodlí a vybavení pro přípravy na váš velký den i následný odpočinek.

U nás v Lučním penzionu chápeme, že svatební den je jedním z nejdůležitějších okamžiků vašeho života. S láskou a profesionalitou se proto postaráme o každý detail, abychom vám přinesli nezapomenutelný zážitek.

Svatební menu
sestavené přímo na míru
Vše na jednom místě
od obřadu po ubytování
Profesionální servis
od zkušeného týmu
Moderní pojetí
nejen čistě české kuchyně
Lokální spolupráce
s místními farmáři
Využití celého objektu
včetně parkoviště

Zeptejte se na cokoliv

Položky označené * jsou povinné
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů
Můžete nás také sledovat na sociálních sítích