Bezstarostná svatba v penzionu: Ubytování a catering na svatbu v Lučním penzionu

Přemýšlíte, kde uspořádat svatbu? Užijte si tento jedinečný den v Lučním penzionu v České Skalici. Zajistíme, že vaše svatba proběhne bezstarostně a bude v tom nejlepším slova smyslu nezapomenutelná. Pojďte s námi nahlédnout do nabídky prostor, ubytování, cateringu a dalších služeb či aktivit, které jsou součástí tohoto kouzelného místa.

Luční penzion: Vaše vysněná svatba v přírodě

Luční penzion je skvělou volbou pro svatbu hned z několika důvodů. Jedním z nich je, že kombinuje rodinnou atmosféru s profesionálními službami, čímž vytváří perfektní zázemí pro nejrůznější oslavy a významné události. Navíc zde na jednom místě najdete vše, co potřebujete – místo pro obřad, hostinu, oslavu i ubytování. Romantická okolní krajina pak poslouží jako nádherné pozadí pro vaše svatební fotky.

Pojďme si shrnout hlavní výhody pořádání svatby v Lučním penzionu:

  • klidné místo na okraji města
  • výhled do přírody
  • kombinace rodinné atmosféry a služeb na úrovni hotelu
  • vše na jednom místě – obřad, hostina, oslava i nocleh
  • nádherná okolní krajina jako romantické prostředí pro obřad a krásné pozadí na svatební fotky
  • upravené okolní prostory pro venkovní obřad (obřad na louce pod širým nebem)
  • zkušený personál se postará o hladký průběh akce, zároveň vám však ponechá prostor pro vlastní kreativitu
  • zajištění hudby dle přání
  • aranžování prostoru dle přání – obstarání výzdoby, svatebních dekorací 

Svatební prostory Lučního penzionu

Luční penzion nabízí pro pořádání svatby hned několik různých prostor. Je jen na vás, zda se rozhodnete využít pouze některé z nich, nebo všechny. Restaurace Luční disponuje 50 místy k sezení a je klimatizovaná, což oceníte zejména v horkých letních dnech. Velkou výhodou restaurace je také zabudované ozvučení.

Pokud preferujete menší a intimnější prostředí, ideálním místem pro vás bude salonek s kapacitou 20 míst. Vedle restaurace a salonku je k dispozici venkovní zastřešená terasa s 40 místy. Pro 100 hostů můžeme na soukromé zahradě postavit také párty stan.

A kde uspořádat obřad? Penzion Luční obklopuje krásně udržovaná zahrada a louka, která je jako stvořená pro obřad pod širým nebem. Samozřejmě jsme ale připraveni i na mokrou variantu obřadu. Maximální počet hostů na svatební hostinu je 70 a na večerní zábavu 90.

Náš tip: Prostory Lučního penzionu lze doplnit o výzdobu dle vašich přání. Můžete si tak být jisti, že slavnostní a romantická atmosféra na místě nebude chybět.

Svatební hostina v Restauraci Luční

Romantické ubytování pro novomanžele a hosty

Během svatebního dne je nezbytné mít prostor, kde se můžete pohodlně připravit a kde si také po celém dni slavení užijete zasloužený odpočinek. V našem penzionu najdete nejen romantické prostředí pro svatební obřad a hostinu, ale také komfortní ubytování, kde si odpočinete a prožijete první noc jako novomanželé. 

Pro novomanžele s radostí připravíme Romantický pokoj, který je laděn do šedo-růžova a nachází se v něm velká manželská postel i moderní nábytek. Pokud jste si vždycky přáli vyzkoušet, jaké je to spát na zámku, mohl by vás zaujmout náš Zámecký pokoj. Pro milovníky venkova a vůně dřeva nabízíme také Staročeský pokoj. Součástí všech pokojů v našem penzionu je vlastní koupelna s WC a sprchovým koutem. Na přání můžeme libovolný pokoj vyzdobit okvětními lístky, aby byl váš pobyt ještě speciálnější. 

Rádi se postaráme také o vaše hosty, pro které máme připraveny další tematicky zařízené pokoje. Celkově lze v Lučním penzionu ubytovat až 32 hostů. Prohlédněte si všechny naše tematické pokoje a vyberte si, ve kterém chcete strávit vaši svatební noc a ve kterých si dopřejí odpočinek svatebčané. V naší nabídce naleznete také bezbariérový pokoj Provence, který má při ubytování vozíčkáře kapacitu 2 lůžka, v opačném případě 3 lůžka.

Svatební catering od Restaurace Luční

V Lučním penzionu víme, že se žádná báječná svatba neobejde bez výborného jídla. Vychutnejte si vynikající svatební hostinu díky našim kvalitním cateringovým službám. Restaurace Luční vám přináší svatební menu plné chutí a lahodných kombinací.

Můžete si vybrat jídla přímo z jídelního lístku nebo si nechat připravit svatební menu na míru, které bude sestaveno dle vašich individuálních přání a speciálních požadavků. Nabízíme také možnost venkovního grilování nebo opékání kýty. Dále se můžeme postarat o sladké dezerty a díky spolupráci se zkušenými cukráři pro vás zajistíme i výtečný svatební dort. Samozřejmostí je široká nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů.

Všechny pokrmy připravujeme z čerstvých lokálních surovin a o obsluhu se postará náš zkušený a příjemný personál. Budete-li chtít, můžete menu ochutnat s předstihem, abyste měli jistotu, že vše chutná přesně podle vašich představ. Ať už preferujete raut nebo formálnější hostinu, v Restaurací Luční budete nad míru spokojeni. Každé jídlo připravujeme s láskou a precizností, abychom pro váš velký den zajistili jen to nejlepší.

Svatební menu v Restauraci Luční

Další služby a aktivity pro novomanžele a svatebčany

Nevíte si rady s rozvozem hostů ze svatby? Nechte to na nás. Vlastníme osmimístné auto, kterým vaše hosty rádi dopravíme domů. Možná vás také potěší, že jsme vybaveni projektorem a velkoformátovým plátnem na promítání fotek nebo pouštění rodinných videí.

Pokud se mezi vašemi svatebními hosty nachází děti, můžeme zajistit jejich hlídání zkušenou animátorkou. Na zahradě je pro ně připraveno hřiště s houpačkou, skluzavkou a pískovištěm, a tak budou mít o zábavu během celého svatebního dne postaráno. Hosty, kteří nejsou místní, jistě potěší, že se v okolí penzionu nachází mnoho kulturních i historických památek, a tak mohou návštěvu svatby spojit s výletem po malebném okolí.

Luční penzion nabízí pro novomanžele a svatebčany několik dalších možností, jak si svůj pobyt zpestřit a naplno užít. Pro zrelaxování jsou k dispozici 2 venkovní bazény, vířivka a privátní wellness s finskou saunou, perličkovou koupelí a malým soláriem

Vaše svatba by měla být dnem, který si budete pamatovat po celý život. A právě proto je volba svatebního místa, kde budete říkat své „ano“, tak důležitá. V Lučním penzionu na vás čeká příroda, romantika a profesionální péče. Pokud vás naše nabídka zaujala, nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás na telefonním čísle +420 739 088 739 nebo emailové adrese ubytovani@lucnipenzion.cz. Pro více inspirace můžete věnovat pozornost dalším článkům z blogové rubriky „Svatba v penzionu”.

Jsem hrdou Brňačkou se zálibou v psaní, cestování a studiu práva. V minulosti jsem se 9 let věnovala basketbalu, zatímco dnes svůj volný čas nejraději trávím s rodinou v přírodě.

Štítky

Nejnovější články z blogu

Sportovní víkend v Lučním penzionu: Nezapomenutelné dobrodružství ve východních Čechách

Hledáte místo pro aktivní odpočinek v přírodě? Navštivte Luční penzion ve východních Čechách! Lokalita našeho penzionu nabízí aktivity pro letní i zimní sezónu. Užijte si nezapomenutelné ubytování na víkend s partnerem nebo dovolenou s dětmi v přírodě.

Přečist článek

Svatební hostina pod širým nebem: Venkovní svatba v Lučním penzionu

Láká vás svatební hostina venku? Luční penzion je tím pravým místem pro venkovní svatbu v přírodě. Zjistěte, čím je Luční penzion výjimečný a na co myslet při plánování venkovní svatební hostiny.

Přečist článek
Můžete nás také sledovat na sociálních sítích