V sobotu 23.9. bude restaurace pro veřejnost UZAVŘENA! - Svatební hostina

Bezstarostná svatba v penzionu: Ubytování a catering na svatbu v Lučním penzionu

Přemýšlíte, kde uspořádat svatbu? Užijte si tento jedinečný den v Lučním penzionu v České Skalici. Zajistíme, že vaše svatba proběhne bezstarostně a bude v tom nejlepším slova smyslu nezapomenutelná. Pojďte s námi nahlédnout do nabídky prostor, ubytování, cateringu a dalších služeb či aktivit, které jsou součástí tohoto kouzelného místa.

Luční penzion: Vaše vysněná svatba v přírodě

Luční penzion je skvělou volbou pro svatbu hned z několika důvodů. Jedním z nich je, že kombinuje rodinnou atmosféru s profesionálními službami, čímž vytváří perfektní zázemí pro nejrůznější oslavy a významné události. Navíc zde na jednom místě najdete vše, co potřebujete – místo pro obřad, hostinu, oslavu i ubytování. Romantická okolní krajina pak poslouží jako nádherné pozadí pro vaše svatební fotky.

Pojďme si shrnout hlavní výhody pořádání svatby v Lučním penzionu:

  • klidné místo na okraji města
  • výhled do přírody
  • kombinace rodinné atmosféry a služeb na úrovni hotelu
  • vše na jednom místě – obřad, hostina, oslava i nocleh
  • nádherná okolní krajina jako romantické prostředí pro obřad a krásné pozadí na svatební fotky
  • upravené okolní prostory pro venkovní obřad (obřad na louce pod širým nebem)
  • zkušený personál se postará o hladký průběh akce, zároveň vám však ponechá prostor pro vlastní kreativitu
  • zajištění hudby dle přání
  • aranžování prostoru dle přání – obstarání výzdoby, svatebních dekorací 

Svatební prostory Lučního penzionu

Luční penzion nabízí pro pořádání svatby hned několik různých prostor. Je jen na vás, zda se rozhodnete využít pouze některé z nich, nebo všechny. Restaurace Luční disponuje 50 místy k sezení a je klimatizovaná, což oceníte zejména v horkých letních dnech. Velkou výhodou restaurace je také zabudované ozvučení.

Pokud preferujete menší a intimnější prostředí, ideálním místem pro vás bude salonek s kapacitou 20 míst. Vedle restaurace a salonku je k dispozici venkovní zastřešená terasa s 40 místy. Pro 100 hostů můžeme na soukromé zahradě postavit také párty stan.

A kde uspořádat obřad? Penzion Luční obklopuje krásně udržovaná zahrada a louka, která je jako stvořená pro obřad pod širým nebem. Samozřejmě jsme ale připraveni i na mokrou variantu obřadu. Maximální počet hostů na svatební hostinu je 70 a na večerní zábavu 90.

Náš tip: Prostory Lučního penzionu lze doplnit o výzdobu dle vašich přání. Můžete si tak být jisti, že slavnostní a romantická atmosféra na místě nebude chybět.

Svatební hostina v Restauraci Luční

Romantické ubytování pro novomanžele a hosty

Během svatebního dne je nezbytné mít prostor, kde se můžete pohodlně připravit a kde si také po celém dni slavení užijete zasloužený odpočinek. V našem penzionu najdete nejen romantické prostředí pro svatební obřad a hostinu, ale také komfortní ubytování, kde si odpočinete a prožijete první noc jako novomanželé. 

Pro novomanžele s radostí připravíme Romantický pokoj, který je laděn do šedo-růžova a nachází se v něm velká manželská postel i moderní nábytek. Pokud jste si vždycky přáli vyzkoušet, jaké je to spát na zámku, mohl by vás zaujmout náš Zámecký pokoj. Pro milovníky venkova a vůně dřeva nabízíme také Staročeský pokoj. Součástí všech pokojů v našem penzionu je vlastní koupelna s WC a sprchovým koutem. Na přání můžeme libovolný pokoj vyzdobit okvětními lístky, aby byl váš pobyt ještě speciálnější. 

Rádi se postaráme také o vaše hosty, pro které máme připraveny další tematicky zařízené pokoje. Celkově lze v Lučním penzionu ubytovat až 32 hostů. Prohlédněte si všechny naše tematické pokoje a vyberte si, ve kterém chcete strávit vaši svatební noc a ve kterých si dopřejí odpočinek svatebčané. V naší nabídce naleznete také bezbariérový pokoj Provence, který má při ubytování vozíčkáře kapacitu 2 lůžka, v opačném případě 3 lůžka.

Svatební catering od Restaurace Luční

V Lučním penzionu víme, že se žádná báječná svatba neobejde bez výborného jídla. Vychutnejte si vynikající svatební hostinu díky našim kvalitním cateringovým službám. Restaurace Luční vám přináší svatební menu plné chutí a lahodných kombinací.

Můžete si vybrat jídla přímo z jídelního lístku nebo si nechat připravit svatební menu na míru, které bude sestaveno dle vašich individuálních přání a speciálních požadavků. Nabízíme také možnost venkovního grilování nebo opékání kýty. Dále se můžeme postarat o sladké dezerty a díky spolupráci se zkušenými cukráři pro vás zajistíme i výtečný svatební dort. Samozřejmostí je široká nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů.

Všechny pokrmy připravujeme z čerstvých lokálních surovin a o obsluhu se postará náš zkušený a příjemný personál. Budete-li chtít, můžete menu ochutnat s předstihem, abyste měli jistotu, že vše chutná přesně podle vašich představ. Ať už preferujete raut nebo formálnější hostinu, v Restaurací Luční budete nad míru spokojeni. Každé jídlo připravujeme s láskou a precizností, abychom pro váš velký den zajistili jen to nejlepší.

Svatební menu v Restauraci Luční

Další služby a aktivity pro novomanžele a svatebčany

Nevíte si rady s rozvozem hostů ze svatby? Nechte to na nás. Vlastníme osmimístné auto, kterým vaše hosty rádi dopravíme domů. Možná vás také potěší, že jsme vybaveni projektorem a velkoformátovým plátnem na promítání fotek nebo pouštění rodinných videí.

Pokud se mezi vašemi svatebními hosty nachází děti, můžeme zajistit jejich hlídání zkušenou animátorkou. Na zahradě je pro ně připraveno hřiště s houpačkou, skluzavkou a pískovištěm, a tak budou mít o zábavu během celého svatebního dne postaráno. Hosty, kteří nejsou místní, jistě potěší, že se v okolí penzionu nachází mnoho kulturních i historických památek, a tak mohou návštěvu svatby spojit s výletem po malebném okolí.

Luční penzion nabízí pro novomanžele a svatebčany několik dalších možností, jak si svůj pobyt zpestřit a naplno užít. Pro zrelaxování jsou k dispozici 2 venkovní bazény, vířivka a privátní wellness s finskou saunou, perličkovou koupelí a malým soláriem

Vaše svatba by měla být dnem, který si budete pamatovat po celý život. A právě proto je volba svatebního místa, kde budete říkat své „ano“, tak důležitá. V Lučním penzionu na vás čeká příroda, romantika a profesionální péče. Pokud vás naše nabídka zaujala, nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás na telefonním čísle +420 739 088 739 nebo emailové adrese ubytovani@lucnipenzion.cz. Pro více inspirace můžete věnovat pozornost dalším článkům z blogové rubriky „Svatba v penzionu”.

Jsem hrdou Brňačkou se zálibou v psaní, cestování a studiu práva. V minulosti jsem se 9 let věnovala basketbalu, zatímco dnes svůj volný čas nejraději trávím s rodinou v přírodě.

Štítky

Nejnovější články z blogu

Užijte si dovolenou s dětmi ve východních Čechách v Lučním penzionu

Plánujete rodinnou dovolenou v Čechách? Přijeďte do Lučního penzionu a vytvořte si zážitky, na které budou vaše děti rády vzpomínat. Zjistěte, proč je Luční Penzion tou správnou volbou pro nezapomenutelnou dovolenou s dětmi v Čechách.

Přečist článek

Nevíte, kde uspořádat firemní večírek? Nechte to na nás

Přemýšlíte, kde uspořádat dokonalý firemní večírek? Luční penzion je tím pravým místem. Zajistíme vám nezapomenutelný zážitek, na který budete dlouho vzpomínat.

Přečist článek
Můžete nás také sledovat na sociálních sítích