Romantický únik ve východních Čechách: Prodloužený víkend v Lučním penzionu

Prožíváte hektické období? Máte více úkolů a činností, než je vaše kapacita? Rádi byste utekli z rušného města do přírody? Máme pro vás skvělou zprávu. U nás v Lučním penzionu si s partnerem od všeho odpočinete, zrelaxujete ve wellness a prožijte krásné a ničím nerušené chvíle v malebném okolí České Skalice.

Romantický pobyt pro dva v Lučním penzionu

Romantický prodloužený víkend se svým partnerem může sloužit jako nový restart. Na chvíli se pozastavíte a užijete si přítomnosti jeden druhého. V Lučním penzionu vám květinami vyzdobíme pokoj, nachystáme šumivé víno a dopřejeme vám chvíle pohody a klidu. Kromě toho vás moc rádi pohostíme v naší moderní české kuchyni v Restauraci Luční, která vaří z lokálních, čerstvých surovin.

Abyste nad ničím nemuseli přemýšlet a pouze si užívali společné chvíle, součástí vašeho pobytu jsou snídaně, díky kterým perfektně nastartujete váš den. Nemůže chybět ani romantická večeře. Zajděte si na čtyřchodové menu a završte váš společný den u dobrého jídla a pití. Ne nadarmo se totiž říká, že láska prochází žaludkem.

Romantické ubytování v přírodě

Jak jsme již naznačili, rádi vám nachystáme pokoj snů, abyste s partnerem měli co nejhezčí prostředí s uvolněnou atmosférou. Vybrat si můžete například zámecký pokoj nebo romantický pokoj. Oba tyto pokoje disponují vlastní koupelnou a WC, vlastním vstupem na terasu s výhledem do zahrady a na rozlehlou louku za penzionem. Na terase si můžete sednout a vypít si sklenku vína při západu slunce nebo projít dál do zahrady, kde v letních měsících můžete využít také venkovní bazén či vířivku.

Romantický pobyt pro vás rádi připravíme a ať už se rozhodnete pro jakýkoliv pokoj, zajistíme vám maximální soukromí. Pokud budete mít nějaké otázky nebo přání, neváhejte se nám ozvat. Pokud nevíte, jaký pokoj zvolit, nahlédněte do kategorie Naše pokoje, kde najdete detailnější popis ubytování včetně fotografií.

Romantický pokoj s dechberoucím výhledem do zahrady a na rozlehlé louky

Odpočinek ve wellness

Strávili jste den chozením po výletech a objevováním nových míst, anebo si jen chcete dopřát masáž? Pak navštivte naše privátní wellness, ve kterém si náležitě oddechnete. Skvěle se uvolníte, odpočinete a zažijete příjemný pocit lehkosti. Naše wellness máme rozdělené na relaxační a odpočinkovou zónu.

Navštivte v našem wellness:

  • vířivé vany pro uvolnění stresu a pořádný relax
  • finskou saunu pro zdravější pleť a lepší krevní oběh
  • bylinkové koupele pro různé typy relaxace.

Nabízíme rovněž masáže, parafínové zábaly na ruce, perličkovou koupel, masážní křesla a zajít si můžete také do malého solária. V letních měsících máme otevřenou také venkovní část našeho wellness s 2 bazény a vířivkou, kde budete obklopeni malebnou okolní přírodou České Skalice. 

Náš tip: Pro opravdové milovníky wellness nabízíme také speciální balíček Relax v Lučním penzionu. Přijeďte k nám a užijte si víkend plný wellness. V rámci balíčku se můžete těšit na relaxační masáž a privátní saunu.

Romantické výlety a zážitky ve východních Čechách

Také s aktivním odpočinkem formou výletů po okolí České Skalice neuděláte krok vedle. Česká Skalice je totiž ideálním místem na prodloužený víkend, neboť je obklopena mnoha zajímavými místy. Ať už se zajímáte o přírodu, historii nebo kulturu, máme pro vás několik tipů, kam se vydat.

Vyražte po stopách spisovatelky Boženy Němcové a navštivte barokní kostel Nanebevzetí Panny Marie, kde se brali její rodiče a i ona sama se zde později provdala za Josefa Němce. Pokračovat můžete přes muzeum Boženy Němcové až do samotného Babiččina údolí. Babiččino údolí se nachází v údolí řeky Úpy mezi Červeným Kostelcem a Českou Skalicí. Místem vás provede naučná stezka a uvidíte tak Ratibořický kostel, Staré Bělidlo, Rudrův mlýn nebo Viktorčin splav, za kterým můžete vystoupat ke zřícenině hradu Rýzmburk a výletnímu altánku s krásným výhledem do údolí.

Procházet se můžete také podél nádrže Rozkoš. Nebo se po romantických zážitcích můžete podívat dál ve východních Čechách. Zajeďte si do Adršpašsko-teplických skal, Prachovských skal, nebo se podívejte na Mumlavský vodopád, na pramen Labe nebo i na Sněžku. Pro více tipů můžete nahlédnout i do naší rubriky Kam vyrazit.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv aktivitu, postaráme se o to, abyste si s vaší polovičkou užili ničím nerušený čas, pochutnali si na výtečných jídlech a společně prožili krásné a romantické momenty, na které budete rádi vzpomínat. Pokud máte zájem o romantický pobyt, nebo potřebujete s čímkoliv poradit, ozvěte se nám na telefonním čísle +420 739 088 739 nebo prostřednictvím emailové adresy ubytovani@lucnipenzion.cz. Mrkněte také na naše výhodné balíčky, kde nabízíme více jejichž součástí jsou různé služby Lučního penzionu – od ubytování, stravu až po relax.

Jsem hrdou Brňačkou se zálibou v psaní, cestování a studiu práva. V minulosti jsem se 9 let věnovala basketbalu, zatímco dnes svůj volný čas nejraději trávím s rodinou v přírodě.

Nejnovější články z blogu

Sportovní víkend v Lučním penzionu: Nezapomenutelné dobrodružství ve východních Čechách

Hledáte místo pro aktivní odpočinek v přírodě? Navštivte Luční penzion ve východních Čechách! Lokalita našeho penzionu nabízí aktivity pro letní i zimní sezónu. Užijte si nezapomenutelné ubytování na víkend s partnerem nebo dovolenou s dětmi v přírodě.

Přečist článek

Svatební hostina pod širým nebem: Venkovní svatba v Lučním penzionu

Láká vás svatební hostina venku? Luční penzion je tím pravým místem pro venkovní svatbu v přírodě. Zjistěte, čím je Luční penzion výjimečný a na co myslet při plánování venkovní svatební hostiny.

Přečist článek
Můžete nás také sledovat na sociálních sítích