V sobotu 15.6. OTEVŘENO pouze do 15:00. (soukromá akce)

Wellness víkend v Lučním penzionu: Ideální volba pro relaxaci a odpočinek

Toužíte po pořádné dávce odpočinku? Navštivte Luční penzion v České Skalici a zažijte nezapomenutelný víkendový wellness pobyt plný klidu a pohody uprostřed přírody. Penzion je zasazen do malebného prostředí, které ve vás vyvolá okamžitý pocit harmonie a klidu. Po příjezdu vás uvítá přátelský personál, který se po celou dobu pobytu bude starat o vaše pohodlí a vy si tak užijete chvíle jen pro sebe. Oprostíte se od každodenního shonu a budete se naplno věnovat relaxaci.

Wellness procedury pro uvolnění těla i mysli

Luční penzion nabízí privátní wellness zónu, která je k dispozici všem ubytovaným hostům po celý den. Najdete tu finskou saunu, která dokonale uvolní vaše svaly a umožní vám zapomenout na všechny starosti. Ponořit se můžete do vířivé vany s perličkovou koupelí či bylinnou koupelí, která příjemně provoní vaši pokožku. Nebo vyzkoušejte parafínový zábal rukou či relax v polohovacím křesle. Masáže od naší zkušené masérky pak dodají vašemu tělu a mysli potřebnou dávku revitalizace.

Výhodné balíčky – wellness pobyty pro dva

Pro ty, co se rádi nechají rozmazlovat, jsme připravili wellness balíčky. Můžete tak prožít několik ničím nerušených dní, odpočinout si a uniknout všedním starostem. Vybírat můžete z těchto wellness balíčků pro dva:

  • Relax v lučním penzionudvě noci v pokoji, jenž si sami vyberete. Ráno pro vás bude připravena bohatá snídaně a večer si můžete vychutnat lahev vína z vinařství Langr, které je v ceně balíčku. Vrcholem tohoto wellness víkendu je soukromá návštěva finské sauny, kde si můžete užít celou hodinu relaxace. A aby vaše tělo dostalo potřebnou péči, můžete absolvovat také 30minutovou masáž pro dokonalé uvolnění celého těla a přístrojovou masáž nohou.
  • Třídenní letní odpočinkový pobyt pro dvadvě noci s polopenzí v originálně vybaveném pokoji dle vašeho výběru. Součástí balíčku je jedna hodina ve venkovní vířivce a neomezený vstup do venkovních bazénů. Vířivka i bazény se nachází v zahradě, odkud je jedinečný výhled do okolní krajiny a při příznivém počasí se vám naskytne pohled na romantický západ slunce.
  • Čtyřdenní letní odpočinkový pobyt pro dva – ubytování na tři noci s polopenzí v pokoji, který si vyberete. V ceně balíčku je hodinový vstup do vířivky a neomezený vstup do bazénů v zahradě. Připravíme pro vás i lahev vína z vinařství Langr, které si můžete vychutnat na terase vašeho pokoje či u bazénu.
  • Čtyřdenní zimní odpočinkový pobyt pro dva s polopenzítři noci s polopenzí kdykoli od října do konce dubna. Ubytujeme vás v kterémkoli z našich tematicky vybavených pokojů a užít si můžete hodinový odpočinek ve finské sauně. Připravena pro vás bude i lahev kvalitního vína z moravského vinařství Langr.
  • Čtyřdenní zimní odpočinkový pobyt pro dva se snídaní – ubytování na tři noci se snídaní v období od října do konce dubna v pokoji dle vašeho výběru. Hodinový pobyt v privátní sauně a lahev vína z vinařství Langr je v ceně pobytu.
Venkovní bazény v penzionu Luční
Vychutnejte si dokonalý odpočinek v bazénech v zahradě Lučního penzionu

Ubytování s bazénem v originálních pokojích

Ubytujeme vás v tematicky laděných pokojích s vlastním sociálním zařízením, které vám poskytnou dostatečné pohodlí. Pokud si pro svůj pobyt zvolíte Zámecký pokoj, Romantický pokoj, Retro pokoj, Cyklo pokoj, Květinový pokoj či Staročeský pokoj, budete mít nejen výhled do zahrady a na okolní louky, ale také vlastní terasu s posezením, kde můžete jen tak lenošit nebo si vychutnat výborné víno. Zároveň budete mít přímý vstup k venkovní vířivce a bazénům, kde můžete udělat pár temp nebo se nechat jen tak nadnášet vlnkami. Zvolíte-li pokoje orientované na sever (Venkovský pokoj, Africký pokoj, Provence pokoj), k venkovním bazénům a vířivce se dostanete společnou chodbou penzionu.

Vynikající jídlo v Restauraci Luční

O snídaně, obědy i večeře se postará Restaurace Luční, která je součástí penzionu. Vy si tak nemusíte dělat starosti s tím, kde se najíte. Naši špičkoví kuchaři pro vás rádi připraví kterékoli jídlo z jídelního lístku a vždy z čerstvých a lokálních.

Foto pokrmů z restaurace Luční
Pokrmy připravované z čerstvých a lokálních potravin v Restauraci Luční

Výlety po okolí aneb aktivní odpočinek

Rádi byste si dopřáli i aktivní odpočinek? Wellness procedury můžete doplnit cyklovýlety po okolí. Nedaleko penzionu se nachází Ratibořice s příjemným cyklookruhem, hospital Kuks či vodní nádrž Rozkoš, která nabízí koupání, paddleboarding, případně vypůjčení lodiček a šlapadel. Po náročné vyjížďce jistě oceníte relaxační masáž nebo odpočinek ve venkovní vířivce s výhledem do krajiny. Pro více tipů, kam v okolí vyrazit, nahlédněte do našeho blogu.

Toužíte po pořádné dávce odpočinku? Chcete uniknout ruchu města? Potřebujete oddech uprostřed přírody? Wellness v Lučním penzionu je přesně tím místem, které hledáte. Kromě wellness víkendu k nám můžete vyrazit také na romantický pobyt. Pokud jsme vás zaujali nebo máte nějaké otázky, obraťte se na nás. Kontaktovat nás můžete telefonicky na čísle +420 739 088 739, na e-mailové adrese ubytovani@lucnipenzion.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Po střední ekonomické škole mě má láska ke knihám a českému jazyku zavála trochu jiným směrem. A tak jsem na vysoké škole vystudovala Jazykovou a literární kulturu. Při studiích jsem využila příležitosti a na krátký čas jsem se přesunula do Norska, které probudilo mou vášeň k cestování. Mými dalšími koníčky jsou čtení, sledování filmů a ve volných chvílích se věnuji i korekturám textů.

Nejnovější články z blogu

Sportovní víkend v Lučním penzionu: Nezapomenutelné dobrodružství ve východních Čechách

Hledáte místo pro aktivní odpočinek v přírodě? Navštivte Luční penzion ve východních Čechách! Lokalita našeho penzionu nabízí aktivity pro letní i zimní sezónu. Užijte si nezapomenutelné ubytování na víkend s partnerem nebo dovolenou s dětmi v přírodě.

Přečist článek

Svatební hostina pod širým nebem: Venkovní svatba v Lučním penzionu

Láká vás svatební hostina venku? Luční penzion je tím pravým místem pro venkovní svatbu v přírodě. Zjistěte, čím je Luční penzion výjimečný a na co myslet při plánování venkovní svatební hostiny.

Přečist článek
Můžete nás také sledovat na sociálních sítích