V sobotu 15.6. OTEVŘENO pouze do 15:00. (soukromá akce)

Nezapomenutelná narozeninová oslava s gastronomickým zážitkem: Raut v Lučním penzionu

Hledáte perfektní místo pro narozeninovou oslavu s vynikajícím rautem? V Lučním penzionu se postaráme o prvotřídní catering od příprav až po obsluhu během celé oslavy, abyste si ji mohli užít nerušeně a bez starostí. Na vaše přání zajistíme výzdobu prostor, špičkové jídlo i skvělé drinky. Splníme všechna vaše přání, abyste od nás odcházeli spokojení a s nezapomenutelným zážitkem.

Raut na oslavu – vynikající slaná i sladká jídla, vše lokální a čerstvé

Profesionální kuchaři Restaurace Luční připraví raut na oslavu narozenin plný rozmanitých jídel z čerstvých lokálních surovin, které uspokojí chutě všech přítomných hostů. Od lahodných předkrmů, jako jsou různé druhy sýrů, lahůdkové mísy s ovocem a zeleninou, pestrobarevné jednohubky a domácí paštiky, přes teplá hlavní jídla, jako jsou šťavnatá masa, grilovaná kýta, zeleninové pokrmy a chutné omáčky až po sladké dezerty. Veškeré pokrmy krásně naaranžují, aby pro vás vytvořili nejen chuťovou lahůdku, ale i vizuální zážitek.

Součástí rautu na oslavu je i široký výběr nápojů. Barmani vám namíchají jakýkoli alkoholický či nealkoholický drink. Nabízíme také kvalitní vína, šumivé nápoje, pivo, panáky a různé druhy kávy a čajů. V případě zájmu vám můžeme zajistit narozeninový dort. Cukráři, se kterými spolupracujeme, jsou připraveni splnit jakékoli přání, aby dort byl přesně podle vašich představ.

Sladký raut připravený Restaurací Luční

Váš raut spolu vyladíme k dokonalosti. Na konkrétních pokrmech se společně domluvíme. Vyhovět můžeme i specifickým požadavkům, například kvůli bezlepkové dietě či vegetariánské stravě. Pokud vás zajímá orientační cena rautu, napište nám na e-mail restaurace@lucnipenzion.cz, jaké pokrmy byste si přáli a pro kolik osob. Obratem vám zašleme cenovou nabídku.

Vnitřní i venkovní prostory na oslavu

Luční penzion se nachází na okraji České Skalice. Těšit se proto můžete na klidné a útulné prostředí, které vytváří příjemnou atmosféru pro setkání s rodinou a vašimi přáteli. Penzion nabízí několik prostor, které jsou jako stvořené pro různorodé akce.

 • Pro větší narozeninové oslavy vám je k dispozici prostorná Restaurace Luční s kapacitou 50 osob. V horkých dnech jistě oceníte klimatizaci, která je její součástí a pro příjemnou atmosféru lze pustit hudbu ze zabudovaného ozvučení.
 • K restauraci je připojena venkovní zastřešená terasa, orientovaná do zahrady s nádherným výhledem na rozlehlé louky. I zde lze v letních měsících uskutečnit menší oslavy narozenin.
 • Komornější oslavy lze uspořádat v soukromém salonku, kde lze usadit až 20 osob.
 • A pokud byste měli zájem o zahradní oslavu narozenin, i tuto možnost v Lučním penzionu nabízíme. V soukromé zahradě penzionu vám můžeme postavit party stan, který pojme až 100 osob. Prostorná zahrada navíc poskytuje příležitost pro různé zábavné hry, tanec a další program. Zajistit můžeme i venkovní grilování masa a sýrů od místních farmářů.
Venkovní zastřešená terasa s výhledem na okolní rozlehlé louky

Ubytování s wellness pro oslavence i další hosty

Nabízíme také možnost ubytování v našich tematických pokojích, aby vaši hosté mohli zůstat přes noc, užít si oslavu narozenin naplno a hodit za hlavu starosti s cestou domů. Maximálně můžeme ubytovat 32 osob, ale nabízíme také rozvoz hostů až domů naším osmimístným autem.

A pokud po bujaré noci zatoužíte po pořádné dávce odpočinku, naše privátní wellness pro vás bude po domluvě připraveno. Nechte se rozmazlovat při celotělové masáži, ponořte se do perličkové koupele nebo si vychutnejte pobyt v naší finské sauně.

Proč uspořádat narozeninovou oslavu v Lučním penzionu

S pořádáním oslav, firemních akcí či velkých svateb máme mnoho zkušeností a poradíme si s vnitřní i venkovní oslavou. Dále vám můžeme nabídnout:

 • v zahradě penzionu je dětem k dispozici hřiště s houpačkou
 • soukromé kamerově hlídané parkoviště hned vedle penzionu
 • ubytování po oslavě až pro 32 osob
 • rozvoz z oslavy – Česká Skalice a okolí
 • pro větší oslavy můžeme zajistit animátorku
 • výzdoba prostor
 • pomoc s výběrem hudby
 • možnost promítání videí, fotografií

Vyhněte se stresu s plánováním narozeninové oslavy a nechte celou přípravu na nás. V Lučním penzionu víme jak na to. Máte-li nějaké doplňující otázky, případně speciální přání, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře, telefonicky na čísle +420 603 952 363 nebo na e-mailové adrese restaurace@lucnipenzion.cz. Jistě pro vás vymyslíme takovou oslavu, na kterou budete vzpomínat po celý zbytek roku. Nabízíme také catering pro firemní večírky nebo svatby. Zajímá vás, co vše zajistíme pro váš svatební den u nás v penzionu? Přečtěte si náš další článek.

Po střední ekonomické škole mě má láska ke knihám a českému jazyku zavála trochu jiným směrem. A tak jsem na vysoké škole vystudovala Jazykovou a literární kulturu. Při studiích jsem využila příležitosti a na krátký čas jsem se přesunula do Norska, které probudilo mou vášeň k cestování. Mými dalšími koníčky jsou čtení, sledování filmů a ve volných chvílích se věnuji i korekturám textů.

Nejnovější články z blogu

Sportovní víkend v Lučním penzionu: Nezapomenutelné dobrodružství ve východních Čechách

Hledáte místo pro aktivní odpočinek v přírodě? Navštivte Luční penzion ve východních Čechách! Lokalita našeho penzionu nabízí aktivity pro letní i zimní sezónu. Užijte si nezapomenutelné ubytování na víkend s partnerem nebo dovolenou s dětmi v přírodě.

Přečist článek

Svatební hostina pod širým nebem: Venkovní svatba v Lučním penzionu

Láká vás svatební hostina venku? Luční penzion je tím pravým místem pro venkovní svatbu v přírodě. Zjistěte, čím je Luční penzion výjimečný a na co myslet při plánování venkovní svatební hostiny.

Přečist článek
Můžete nás také sledovat na sociálních sítích