V sobotu 15.6. OTEVŘENO pouze do 15:00. (soukromá akce)

Nevíte, kde uspořádat firemní večírek? Nechte to na nás

Hledáte ideální místo pro váš firemní večírek? Rádi byste byli v přírodě bez ruchu velkého města? Chtěli byste si pochutnat na dobrém jídle a užít si plno zábavy společně s vašimi zaměstnanci a kolegy? Jestliže ano, pak jste na správném místě.

V Lučním penzionu se postaráme o prostory uzpůsobené vašim požadavkům, o dobré jídlo, ale hlavně o to, abyste si váš firemní večírek co nejvíce užili. Kromě toho nemusíte řešit odvoz zaměstnanců a kolegů domů, využít můžete naši službu rozvozu autem, nebo se u nás ubytujte.

Proč právě Luční penzion

Luční penzion se nachází na okraji České Skalice. Je obklopen krásnou a malebnou přírodou a nabízí tak příjemnou atmosféru a klid. Jak jsme již zmínili, společenské prostory upravíme dle vašich požadavků v Restauraci Luční. Kromě toho jsme vybaveni projektorem a velkým plátnem. Pokud by se vám tedy projektor hodil pro zábavu firemního večírku, posezení podle toho uzpůsobíme.

Společenské prostory na firemní večírek v Restauraci Luční

Nemusíte sedět ale jenom uvnitř. Buďte obklopeni půvabnou přírodou na přilehlé venkovní terase pro maximálně 40 osob. Pokud je vás více, neklesejte na mysli. Dokážeme pro vás zajistit také party stan na naší soukromé zahradě, který má kapacitu až 100 osob. Posedět můžete rovněž i u našeho ohniště.

Jakmile se bude schylovat ke konci firemního večírku, dokážeme zařídit také odvoz vašich zaměstnanců a kolegů s naším 8místným autem. Nemusíte však ale odjíždět. Mrkněte se i na možnost ubytování. Naše pokoje jsou tematické a útulné s vlastní koupelnou a pokryjí až 32 osob. Náramně si tak po firemním večírku odpočinete.

Kulinářské zážitky s rautem od Luční Restaurace

Občerstvení bude zajisté velkým aktérem celého firemního večírku. V Restauraci Luční vám připravíme skvělý catering pro vaši firemní akci. Naši skvělí kuchaři vám nachystají ty nejlepší pokrmy z čerstvých a lokálních surovin. Pokud byste měli zájem, nabízíme také možnost venkovního grilování s profesionálním servisem.

Raut na firemní večírek v Restauraci Luční

Zábava a aktivity pro zaměstnance na firemním večírku

Na firemní akci v Lučním penzionu se rozhodně nudit nebudete. Pokud máte kolegy kutily, vyzkoušejte náš truhlářský kurz, který může být jak jednodenní, tak i dvoudenní. Truhlářský kurz probíhá ve vybavené a prostorné dílně a je vhodný jak pro muže, tak i ženy. Vyzkoušíte si pracovat s dřevem a vaše výrobky si odnesete jako vzpomínku. Máte-li v hlavě svůj nápad, který byste chtěli zrealizovat, nebo společný symbol vaší firmy a firemního večírku, i to vám pomůžeme vyrobit.

Zabavte své zaměstnance a kolegy a připravte si firemní kvíz nebo různé fotky. Nachystáme vám projektor i plátno v naší Restauraci Luční. Na váš program firemního večírku si můžete také přidat pořádnou dávku adrenalinu. Uspořádejte si sportovní program na naší zahradě nebo navštivte vodní nádrž Rozkoš, kde si v letních měsících můžete vyzkoušet několik vodních sportů, jako je wakesurfing, windsurfing, jachting či kitesurfing.

Pro více tipů na aktivity, nahlédněte do našich rubrik kam k vodě, výlety z Lučního penzionu nebo zimní aktivity v okolí. Ať už tedy plánujete firemní večírek v jakémkoli ročním období, každý si vždy přijde na své a zažije zde plno pěkných chvil.

Plánujete-li firemní večírek, obraťte se na nás, postaráme se, abyste si váš večer s kolegy pořádně užili. Zařídíme prostory, připravíme skvělé pokrmy a nachystáme i ubytování. Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 603 345 565 nebo na e-mailové adrese restaurace@lucnipenzion.cz. Všechny vaše představy společně probereme a připravíme prostory tak, jak si přejete.

Jsem hrdou Brňačkou se zálibou v psaní, cestování a studiu práva. V minulosti jsem se 9 let věnovala basketbalu, zatímco dnes svůj volný čas nejraději trávím s rodinou v přírodě.

Nejnovější články z blogu

Sportovní víkend v Lučním penzionu: Nezapomenutelné dobrodružství ve východních Čechách

Hledáte místo pro aktivní odpočinek v přírodě? Navštivte Luční penzion ve východních Čechách! Lokalita našeho penzionu nabízí aktivity pro letní i zimní sezónu. Užijte si nezapomenutelné ubytování na víkend s partnerem nebo dovolenou s dětmi v přírodě.

Přečist článek

Svatební hostina pod širým nebem: Venkovní svatba v Lučním penzionu

Láká vás svatební hostina venku? Luční penzion je tím pravým místem pro venkovní svatbu v přírodě. Zjistěte, čím je Luční penzion výjimečný a na co myslet při plánování venkovní svatební hostiny.

Přečist článek
Můžete nás také sledovat na sociálních sítích