Krkonošské degustační menu v sobotu 2.12. od 18:00h

Netradiční teambuilding: Truhlářský kurz v rodinném penzionu

Máte pocit, že vaše firemní týmy potřebují změnu, která by navíc povzbudila jejich spolupráci, schopnosti, kooperaci či kreativitu? Naplánujte zábavný a netradiční teambuilding jakožto truhlářský kurz v Lučním penzionu. Tato originální teambuildingová aktivita spojuje dovednosti truhlářství s rozvojem týmového ducha, a zároveň vzbudí kreativitu všech kolegů. Uspořádejte zážitek, na který jistě hned nezapomenete a odneste si s sebou vámi vyrobený výrobek.

Co je teambuilding a proč je důležitý

Teambuilding, jež se dá přeložit jako budování týmu, je velice efektivní nástroj pro firmy a její zaměstnance, neboť vytváří příjemné prostředí mezi kolegy. Podpoříte důvěru zaměstnanců v týmu a jejich spolupráci, která může být často klíčová pro náplň jejich práce.

Výhody teambuildingu

Mezi největší a nejdůležitější výhody teambuildingu patří:

  • budování důvěry,
  • posílení schopnosti komunikace,
  • zlepšení výkonu,
  • podpora spolupráce,
  • sbližování týmu.

Skvěle se teambuildingové aktivity a hry hodí i pro týmy, které pracují odkudkoliv z domova nebo se příliš často nevyskytují v kanceláři, ale v terénu. Díky teambuildingu se tak mohou alespoň čas od času setkat a utužit kolektiv.

Truhlářský kurz jako netradiční teambuilding v Lučním penzionu

Tipy pro plánování teambuildingu a teambuildingových her

Při plánování teambuildingu a jeho aktivit a her je důležité myslet na to, aby se vaši zaměstnanci co nejvíce zapojili. Proto pro vás máme pár tipů, které vám pomohou s plánováním a organizováním teambuildingu.

Teambuilding během pracovních hodin

Abyste dosáhli co největší účasti na teambuildingu, naplánujte jej v rámci pracovní doby. Každý si váží svého volného času pro rodinu a koníčky a je tak důležité myslet na to, abyste balanc mezi prací a osobním životem zaměstnanců příliš nenarušili.

Začlenění zaměstnanců

Zapojte více vaše zaměstnance a nechte se inspirovat jejich novými návrhy a nápady na teambuilding a získejte od nich zpětnou vazbu. Budete tak moct ve společnosti rozhodnout, co se dá udělat pro to, aby vaši zaměstnanci byli více spokojení a co nového se na teambuildingové aktivitě naučili. Díky tomuto dokážete vylepšit budoucí aktivity a společně tak budete pokračovat ve vašem rozvoji.

Nastavte si před teambuildingem jasný cíl

Před samotnou teambuildingovou akcí je dobré sdělit předmět aktivity. Tvoříte tak pozitivní naladění a motivaci týmu, která jim umožní lépe pochopit význam aktivity a co by si z ní měli odnést. Navíc budou moct zaměstnanci společně identifikovat nejlepší strategie, které je povedou ke stanovenému cíli, což opět posiluje kooperaci a komunikaci v týmu.

Spolupráce

Úspěšné teambuildingové aktivity jsou ty, které posilují především společnou komunikaci a participaci. Oceníte je zvláště proto, že dodávají vašemu týmu harmonický vztah, v rámci kterého zaměstnanci poznají své silné stránky a dovednosti, které se naučí co nejefektivněji využívat. Zkuste se proto vyhnout aktivitám a hrám, které by budily soupeření uvnitř vašeho týmu.

Netradiční teambuildingová aktivita v Lučním penzionu

Truhlářský kurz – netradiční ale zábavná teambuildingová aktivita

V Lučním penzionu vás rádi přivítáme na našem netradičním teambuildingu, kterým je truhlářský kurz. Truhlářský kurz probíhá v prostorné dílně vybavené profesionálním nářadím, se kterým vás seznámíme a ukážeme, jak s ním pracovat. Pokud nemáte žádné zkušenosti se dřevem, nemusíte se ničeho obávat. Představíme vám i vlastnosti a tvrdost dřeva, se kterým budete pracovat, a předvedeme techniku potřebnou k vytvoření vašich výrobků. Celý kurz bude zábavně veden našimi skvělými lektory, kteří vám se vším pomůžou a poradí.

TIP Lučního penzionu: Věděli jste, že můžete využít vaší kreativity a vyrobit si váš vlastní výrobek, který by například charakterizoval váš tým či společnost? Tento vámi vyrobený výrobek si odnesete s sebou domů, takže si jej můžete vystavit právě ve vaší kanceláři.

Truhlářské kurzy nabízíme jak jednodenní, tak i dvoudenní, během kterých si můžete vyzkoušet řezbářství i truhlářství. V průběhu kurzu myslíme i na občerstvení, a tak budete mít připravenou vodu, čaj, nebo i kávu a výborný domácí moučník.

Proč zvolit Luční penzion

Náš netradiční teambuilding vás rozhodně nebude nudit a vaše zaměstnance a kolegy tak mile překvapíte. Celý zážitek navíc můžete završit v naší báječné domácí restauraci Luční, kde můžete přímo sledovat kuchaře, jak připravují vaše jídla. Nezklamou vás ani prostory restaurace a možnost posezení na venkovní zastřešené terase s výhledem do zahrady Lučního penzionu a na otevřenou louku.

Pokud byste si potom chtěli odpočinout a užít si s vašimi kolegy chvíle klidu, nechte se u nás ubytovat. V rámci našeho ubytování nabízíme několik tematických pokojů s přístupem na venkovní terasy a zahradu, kde se nachází 2 venkovní bazény a vířivka. Navštívit můžete i naše privátní wellness a dopřát si tak zasloužený relax.

Jiné teambuildingové aktivity v Lučním penzionu a jeho blízkém okolí

Pokud hledáte jiné zábavné a neobvyklé teambuildingové aktivity, doporučujeme vyzkoušet náš skvělý kurz kynutého těsta, ve kterém si připravíte chleba, bagety, housky či buchty a koláče, které si rovněž odnesete s sebou domů. 

Tím, že se Luční penzion vyskytuje v malebném prostředí České Skalice, existuje řada možností pro uskutečnění různých teambuildingových aktivit. Můžete tak prozkoumat okolí a naplánovat řadu výletů po okolí nebo si můžete zajít k vodě a zažít adrenalinové sporty a v zimních měsících vyzkoušet některé zimní aktivity.

Plánujete-li teambuilding a nadchnul vás truhlářský kurz, neváhejte nás kontaktovat. Na všem se s vámi domluvíme a zajistíme, co bude třeba. Mrkněte se taky do našich výhodných balíčků, kde najdete možnosti s truhlářským kurzem. Obrátit se na nás můžete i v případě, že byste rádi uspořádali firemní večírek.

Jsem hrdou Brňačkou se zálibou v psaní, cestování a studiu práva. V minulosti jsem se 9 let věnovala basketbalu, zatímco dnes svůj volný čas nejraději trávím s rodinou v přírodě.

Nejnovější články z blogu

Užijte si dovolenou s dětmi ve východních Čechách v Lučním penzionu

Plánujete rodinnou dovolenou v Čechách? Přijeďte do Lučního penzionu a vytvořte si zážitky, na které budou vaše děti rády vzpomínat. Zjistěte, proč je Luční Penzion tou správnou volbou pro nezapomenutelnou dovolenou s dětmi v Čechách.

Přečist článek

Nevíte, kde uspořádat firemní večírek? Nechte to na nás

Přemýšlíte, kde uspořádat dokonalý firemní večírek? Luční penzion je tím pravým místem. Zajistíme vám nezapomenutelný zážitek, na který budete dlouho vzpomínat.

Přečist článek
Můžete nás také sledovat na sociálních sítích