V pátek 31.5. otevřeno pouze do 21:00h

V sobotu 1.6. ZAVŘENO - SVATBA

Netradiční teambuilding: Truhlářský kurz v rodinném penzionu

Máte pocit, že vaše firemní týmy potřebují změnu, která by navíc povzbudila jejich spolupráci, schopnosti, kooperaci či kreativitu? Naplánujte zábavný a netradiční teambuilding jakožto truhlářský kurz v Lučním penzionu. Tato originální teambuildingová aktivita spojuje dovednosti truhlářství s rozvojem týmového ducha, a zároveň vzbudí kreativitu všech kolegů. Uspořádejte zážitek, na který jistě hned nezapomenete a odneste si s sebou vámi vyrobený výrobek.

Co je teambuilding a proč je důležitý

Teambuilding, jež se dá přeložit jako budování týmu, je velice efektivní nástroj pro firmy a její zaměstnance, neboť vytváří příjemné prostředí mezi kolegy. Podpoříte důvěru zaměstnanců v týmu a jejich spolupráci, která může být často klíčová pro náplň jejich práce.

Výhody teambuildingu

Mezi největší a nejdůležitější výhody teambuildingu patří:

  • budování důvěry,
  • posílení schopnosti komunikace,
  • zlepšení výkonu,
  • podpora spolupráce,
  • sbližování týmu.

Skvěle se teambuildingové aktivity a hry hodí i pro týmy, které pracují odkudkoliv z domova nebo se příliš často nevyskytují v kanceláři, ale v terénu. Díky teambuildingu se tak mohou alespoň čas od času setkat a utužit kolektiv.

Truhlářský kurz jako netradiční teambuilding v Lučním penzionu

Tipy pro plánování teambuildingu a teambuildingových her

Při plánování teambuildingu a jeho aktivit a her je důležité myslet na to, aby se vaši zaměstnanci co nejvíce zapojili. Proto pro vás máme pár tipů, které vám pomohou s plánováním a organizováním teambuildingu.

Teambuilding během pracovních hodin

Abyste dosáhli co největší účasti na teambuildingu, naplánujte jej v rámci pracovní doby. Každý si váží svého volného času pro rodinu a koníčky a je tak důležité myslet na to, abyste balanc mezi prací a osobním životem zaměstnanců příliš nenarušili.

Začlenění zaměstnanců

Zapojte více vaše zaměstnance a nechte se inspirovat jejich novými návrhy a nápady na teambuilding a získejte od nich zpětnou vazbu. Budete tak moct ve společnosti rozhodnout, co se dá udělat pro to, aby vaši zaměstnanci byli více spokojení a co nového se na teambuildingové aktivitě naučili. Díky tomuto dokážete vylepšit budoucí aktivity a společně tak budete pokračovat ve vašem rozvoji.

Nastavte si před teambuildingem jasný cíl

Před samotnou teambuildingovou akcí je dobré sdělit předmět aktivity. Tvoříte tak pozitivní naladění a motivaci týmu, která jim umožní lépe pochopit význam aktivity a co by si z ní měli odnést. Navíc budou moct zaměstnanci společně identifikovat nejlepší strategie, které je povedou ke stanovenému cíli, což opět posiluje kooperaci a komunikaci v týmu.

Spolupráce

Úspěšné teambuildingové aktivity jsou ty, které posilují především společnou komunikaci a participaci. Oceníte je zvláště proto, že dodávají vašemu týmu harmonický vztah, v rámci kterého zaměstnanci poznají své silné stránky a dovednosti, které se naučí co nejefektivněji využívat. Zkuste se proto vyhnout aktivitám a hrám, které by budily soupeření uvnitř vašeho týmu.

Netradiční teambuildingová aktivita v Lučním penzionu

Truhlářský kurz – netradiční ale zábavná teambuildingová aktivita

V Lučním penzionu vás rádi přivítáme na našem netradičním teambuildingu, kterým je truhlářský kurz. Truhlářský kurz probíhá v prostorné dílně vybavené profesionálním nářadím, se kterým vás seznámíme a ukážeme, jak s ním pracovat. Pokud nemáte žádné zkušenosti se dřevem, nemusíte se ničeho obávat. Představíme vám i vlastnosti a tvrdost dřeva, se kterým budete pracovat, a předvedeme techniku potřebnou k vytvoření vašich výrobků. Celý kurz bude zábavně veden našimi skvělými lektory, kteří vám se vším pomůžou a poradí.

TIP Lučního penzionu: Věděli jste, že můžete využít vaší kreativity a vyrobit si váš vlastní výrobek, který by například charakterizoval váš tým či společnost? Tento vámi vyrobený výrobek si odnesete s sebou domů, takže si jej můžete vystavit právě ve vaší kanceláři.

Truhlářské kurzy nabízíme jak jednodenní, tak i dvoudenní, během kterých si můžete vyzkoušet řezbářství i truhlářství. V průběhu kurzu myslíme i na občerstvení, a tak budete mít připravenou vodu, čaj, nebo i kávu a výborný domácí moučník.

Proč zvolit Luční penzion

Náš netradiční teambuilding vás rozhodně nebude nudit a vaše zaměstnance a kolegy tak mile překvapíte. Celý zážitek navíc můžete završit v naší báječné domácí restauraci Luční, kde můžete přímo sledovat kuchaře, jak připravují vaše jídla. Nezklamou vás ani prostory restaurace a možnost posezení na venkovní zastřešené terase s výhledem do zahrady Lučního penzionu a na otevřenou louku.

Pokud byste si potom chtěli odpočinout a užít si s vašimi kolegy chvíle klidu, nechte se u nás ubytovat. V rámci našeho ubytování nabízíme několik tematických pokojů s přístupem na venkovní terasy a zahradu, kde se nachází 2 venkovní bazény a vířivka. Navštívit můžete i naše privátní wellness a dopřát si tak zasloužený relax.

Jiné teambuildingové aktivity v Lučním penzionu a jeho blízkém okolí

Pokud hledáte jiné zábavné a neobvyklé teambuildingové aktivity, doporučujeme vyzkoušet náš skvělý kurz kynutého těsta, ve kterém si připravíte chleba, bagety, housky či buchty a koláče, které si rovněž odnesete s sebou domů. 

Tím, že se Luční penzion vyskytuje v malebném prostředí České Skalice, existuje řada možností pro uskutečnění různých teambuildingových aktivit. Můžete tak prozkoumat okolí a naplánovat řadu výletů po okolí nebo si můžete zajít k vodě a zažít adrenalinové sporty a v zimních měsících vyzkoušet některé zimní aktivity.

Plánujete-li teambuilding a nadchnul vás truhlářský kurz, neváhejte nás kontaktovat. Na všem se s vámi domluvíme a zajistíme, co bude třeba. Mrkněte se taky do našich výhodných balíčků, kde najdete možnosti s truhlářským kurzem. Obrátit se na nás můžete i v případě, že byste rádi uspořádali firemní večírek.

Jsem hrdou Brňačkou se zálibou v psaní, cestování a studiu práva. V minulosti jsem se 9 let věnovala basketbalu, zatímco dnes svůj volný čas nejraději trávím s rodinou v přírodě.

Nejnovější články z blogu

Sportovní víkend v Lučním penzionu: Nezapomenutelné dobrodružství ve východních Čechách

Hledáte místo pro aktivní odpočinek v přírodě? Navštivte Luční penzion ve východních Čechách! Lokalita našeho penzionu nabízí aktivity pro letní i zimní sezónu. Užijte si nezapomenutelné ubytování na víkend s partnerem nebo dovolenou s dětmi v přírodě.

Přečist článek

Svatební hostina pod širým nebem: Venkovní svatba v Lučním penzionu

Láká vás svatební hostina venku? Luční penzion je tím pravým místem pro venkovní svatbu v přírodě. Zjistěte, čím je Luční penzion výjimečný a na co myslet při plánování venkovní svatební hostiny.

Přečist článek
Můžete nás také sledovat na sociálních sítích