V sobotu 23.9. bude restaurace pro veřejnost UZAVŘENA! - Svatební hostina

Novinky

Změna otevírací doby

Po - Čt  ZAVŘENO

Pá 11:00 - 22:00

So 11:00 - 22:00

Ne 11:00 - 20:00

Zobrazit více

Dětský den

Srdečně Vás zveme na dětský den plný her, hudby a dobrého jídla. Přijďte navštívit naši restauraci v neděli 28.5.2023 a užijte si krásné odpoledne s Vašimi ratolestmi!
Zobrazit více

Kurz kynutého těsta

Dne 23.4.2023 od 15h pro vás chystáme KURZ kynutého těsta! Vyzkoušíte si náš toastový chléb, buchty, koláče, pletené housky a celozrnné bagety.
 
 
Zobrazit více

Výstava fotografií Pavly Kurkové

Dne 14.4. 2023 od 18:00 proběhne u nás v restauraci Lučního penzionu setkání s autorkou úžasných fotograffí přírody, Pavlou Kurkovou...
Zobrazit více

Rozšíření wellness zóny

Na zimní sezonu 2023/2024 pro vás připravujeme nový větší prostor pro Relax zónu, s rozšířenými službami, ve které bude kromě sauny také nová vířivá vana pro dvě osoby, malé solárium a nová masírovací místnost.

Zobrazit více

Z teambuildingu pop-up

8 originálních chodů z 8 různých asijských zemí. S týmem z Lučního penzionu jsme se původně vydali na teambuilding na Perlovou vodu a nakonec jsme 2 dny nonstop připravovali pop-up pro asijskou interaktivní degustaci v Litoměřicích ve spolupráci s kuchaři jako Ondra Hutník, Chili nebo Petr Pejřimovský.

Zobrazit více

Zvětšení prostoru restaurace

Nově jsme pro vás zvětšili prostory restaurace o stávající salonek. Na další sezonu se můžete těšit i na salonek nový a větší!

Zobrazit více

Zeptejte se na cokoliv

Položky označené * jsou povinné
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů
Můžete nás také sledovat na sociálních sítích